MŚ w siatkówce 2014. Specjalna komunikacja na czas mistrzostw

Od 31 sierpnia we Wrocławiu trwać będą mistrzostwa świata w siatkówce. W związku z tym uruchomiona zostanie specjalna komunikacja, dzięki której kibice będą mogli dostać się do Hali Stulecia, gdzie rozgrywane będą mecze.
Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

Kibice udający się do Hali Stulecia z centrum (z przystanku przy Galerii Dominikańskiej) będą mieli możliwość dojazdu tramwajami linii 2 i 10. Ponadto z rejonu Dworca Głównego PKP dojazd zapewnią autobusy linii 145 i 146 oraz wspomniany tramwaj linii 2.

Z kolei fani z innych części miasta powinni podróżować komunikacją tramwajową lub autobusową do eonda Reagana, gdzie po dokonaniu przesiadki na wyspie centralnej ronda można kontynuować podróż autobusami linii 115, 145, 146 i 701.

Specjalna linia autobusowa A1 będzie kursowała w dni meczowe z przystanku Galeria Dominikańska na przystanek Hala Stulecia, linia tramwajowa T4 z przystanku Rynek do przystanku ZOO.

Bilety są do nabycia w każdym pojeździe komunikacji publicznej w automacie (płatność wyłącznie kartą płatniczą) lub w stacjonarnych automatach biletowych zlokalizowanych w głównych punktach miasta.

Dodatkowo dla osób podróżujących samochodami otwarty zostanie specjalnie przygotowany do tego celu parking na Polach Marsowych (wjazd od ulicy A. Mickiewicza), jednak ze względu na możliwe utrudnienia komunikacyjne zalecane jest korzystanie z komunikacji miejskiej.

Więcej informacji dotyczących mistrzostw świata, które odbędą się we Wrocławiu, można znaleźć w specjalnie przygotowanym"Niezbędniku kibica" .