Sport.pl

Tomasz Gollob uzgodnił warunki kontraktu z Betardem Spartą Wrocław?

Według ?Przeglądu Sportowego? najlepszy polski żużlowiec miałby podpisać z Betardem Spartą roczny kontrakt
Gollob dwa ostatnie lata spędził w Unibaxie Toruń, ale po tym jak z finansowania klubu wycofał się Roman Karkosik, były mistrz świata postanowił odejść z klubu. Jak donosi "Przegląd Sportowy" nowym pracodawcą 43-letniego żużlowca ma być Betard Sparta Wrocław. Gazeta podaje, że doszło już nawet do podpisania rocznego kontraktu przez obie strony

Krystyna Kloc, przewodnicząca rady nadzorczej wrocławskiego klubu w rozmowie z portalem sportowefakty.pl dementuje jednak te informacje: - Nie było żadnych rozmów z Tomaszem Gollobem - ucina spekulacje i jednocześnie dodaje, że "taki temat we Wrocławiu istniał, ale to daleka przeszłość". Kloc podkreśla przy tym, że zakontraktowanie Golloba nie wchodzi w grę, bo klub ma wieloletnie umowy z zawodnikami i przed nadchodzącym sezonem zespół przejdzie tylko kosmetyczne zmiany.

Wrocław.Sport.pl - ćwierkamy także na Twitterze >>Więcej o:
Komentarze (1)
Tomasz Gollob uzgodnił warunki kontraktu z Betardem Spartą Wrocław?
Zaloguj się
  • cancro

    Oceniono 3 razy 1

    Pan Tomasz to polski żużlowiec wszech-czasów. Niestety, latka lecą i form już nie taka jak przed laty. Szkoda, bo Pan Tomasz teraz już tylko rozmienia swą sławę na drobne. Może warto by ukończyć jakieś studia i wziąć się za trenerkę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX