Tomasz Hajto nowym szkoleniowcem Miedzi Legnica?

Tomasz Hajto jest najpoważniejszym kandydatem do objęcia posady szkoleniowca Miedzi Legnica - informuje ?Przegląd Sportowy?.
Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

W Legnicy od kilku dni trwają poszukiwania nowego trenera Miedzi. W poniedziałek właściciel klubu Andrzej Dadełło po 11 kolejkach na zapleczu ekstraklasy podziękował za pracę dotychczasowemu szkoleniowcowi Wojciechowi Stawowemu. Legniczanie od początku sezonu są największym rozczarowaniem w I lidze. Miedź z dorobkiem zaledwie dziewięciu punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Okazuje się, że najbliżej trenerskiej posady w Miedzi jest Tomasz Hajto, który od ponad roku pozostaje bez pracy. W 2013 r. był szkoleniowcem Jagiellonii Białystok. Jak pisze"PS", za byłym reprezentantem Polski przemawia ofensywny styl gry oraz silny charakter.

Co ciekawe, w orbicie zainteresowań legnickiego klubu ma być również Bogusław Baniak, który trenerem Miedzi był już w latach 2011-2013.

Nazwisko nowego szkoleniowca Miedzi ma być znane jeszcze przed najbliższym ligowym meczem, a ten legniczanie rozegrają już w sobotę. Ich rywalem będzie Wisła Płock.

Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>