Sparingi pierwszoligowców: Wysoka wygrana piłkarzy Miedzi Legnica

W ostatnim meczu przed inauguracją rundy wiosennej Miedź pokonała Stilon Gorzów 5:0. Bramki zdobyli Mateusz Szczepaniak (dwie), Radosław Bartoszewicz, Adrian Cierpka i Jakub Chrzanowski.
Wynik już w drugiej minucie otworzył Radosław Bartoszewicz, który pięknym strzałem z dystansu pokonał bramkarza Stilonu. W 10. min na 2:0 podwyższył Jakub Chrzanowski, który wykorzystał dobre podanie Szczepaniaka. Już pięć minut później było 3:0, a tym razem trafił właśnie Szczepaniak. Przed przerwą Miedź zdobyła jeszcze jedną bramkę - na strzał z dystansu zdecydował się Adrian Cierpka i on także trafił do siatki.

W drugiej połowie na boisku pojawili się Mariusz Zasada i Daniel Feruga - obaj wrócili do gry po kontuzjach. Miedź zdobyła jeszcze jednego gola, a jego strzelcem był Szczepaniak, który minął bramkarza i skierował piłkę do siatki.

MIEDŹ LEGNICA - STILON GORZÓW WLKP. 5:0 (4:0)

Bramki: Bartoszewicz (2), Chrzanowski (10), Szczepaniak 2 (15, 76), Cierpka (25)

MIEDŹ: Smug (46 Budzyński) - Bartczak, Lafrance, Midzierski (46 Mrowiec), Woźniczka (66 Zasada), Bartoszewicz (82 Księżniakiewicz), Cierpka (72 Zieliński), Garuch (60 Feruga), Łobodziński, Szczepaniak, Chrzanowski (80)