1. liga. Udany debiut Ryszarda Tarasiewicza na ławce trenerskiej Miedzi Legnica

W meczu 5. kolejki rozgrywek I ligi Miedź pokonała Wisłę Płock 1:0. Na ławce trenerskiej legnickiego klubu zadebiutował Ryszard Tarasiewicz.
Bramkę na wagę pierwszego ligowego zwycięstwa legniczan w sezonie zdobył w 90. minucie Grzegorz Bartczak. Po tym spotkaniu Miedź z pięcioma punktami awansowała na 16. pozycję.

Spotkanie podsumował szkoleniowiec Miedzi Ryszard Tarasiewicz: - Gratuluję moim zawodnikom konsekwencji w realizacji zadań. To szczęśliwe zwycięstwo, ale w takim meczu decydują detale. Bardzo potrzebowaliśmy tych punktów. W naszym zespole jest jeszcze kilka mankamentów, ale będziemy nad nimi pracowali. Na pewno nie jesteśmy jeszcze w pełni przygotowani pod względem motorycznym.

Miedź Legnica - Wisła Płock 1:0 (0:0)

Bramka: Bartczak (90).

Miedź: Smug - Bartczak, Stasiak, Midzierski, Telichowski, Łuszkiewicz, Cierpka (62. Cieślik), Daniel, Łobodziński, Gancarczyk (84. Garuch), Ślusarski (73. Labukas).

Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Sielewski, Stępiński, Rogalski, Bąk (61. Darmochwał), Łuczak (72. Mroziński), Piotrowski (86. Łysiak), Iliev, Lebedyński.