Rolki, rowery, joga, fitness i wiele innych. Sierpniowe atrakcje na Stadionie Wrocław

Aktywny sierpień na Stadionie Wrocław, to akcja promująca aktywność, ruch i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
Przez cały miesiąc w na terenie stadionu odbywają się różnego rodzaju zajęcia osób, które chcą cieszyć się letnią pogodą, lubią sport i spędzanie czasu na powietrzu. Wśród planu zajęć każdy znajdzie z pewnością cos dla siebie, m.in. rowery, rolki, zajęcia fitness, joga, czy pilates.

W niedzielę, 14 sierpnia coś dla siebie znajdą miłośnicy jogi. Organizatorem tej atrakcji jest klub fitness Funfit II. Zajęcia z jogi odbędą się o godz. 10 na terenie zielonym przy stadionie i będą zupełnie bezpłatne. Z kolei godzinę później w tym samym miejscu odbędą się darmowe zajęcia pilates.

We wtorek, 16 sierpnia odbędzie się turniej kartingowy na przystadionowym torze Le Mans. Impreza potrwa cały dzień. Udział w zawodach jest płatny - zgodnie z cennikiem toru. Więcej informacji o tej atrakcji TUTAJ.

Dzień później, w środę, 18 sierpnia o godz. 18 na esplanadzie/parkingu stadionu klub fitness Funfit II zaprasza na zajęcia boot camp. Ta atrakcja również jest bezpłatna.

W czwartek, 18 sierpnia Stadion Wrocław zaprasza o godz. 19 na esplanadę (od ul. Lotniczej) na bezpłatne warsztaty rolkowe z grupą Wrocław Na Rolkach i Jakubem Kościukiem, wielokrotnym mistrzem polski w wyścigach na rolkach. Tego samego dnia po raz kolejny odbędzie się również turniej kartingowy.

W niedzielę, 21 sierpnia kolejna odsłona jogi i pilates z klubem fitness Funfit II. Zajęcia odbędą się na terenie zielonym przy stadionie. Joga rozpocznie się o godz. 10, a pilates o godz. 11. Obie atrakcje są bezpłatne.

Więcej informacji oraz bieżące aktualizacje o akcji na stadionwroclaw.pl.