Atlas odwołał sparingi

Żużel. Atlas odwołał sparingowe mecze z Unią Leszno zaplanowane na ten weekend. Nie ma także pewności, czy we wtorek dojdzie do skutku mecz z I-ligowym RKM-em Rybnik
Niepewna pogoda sprawiła, że Atlas nie miał ostatnio możliwości treningu na Stadionie Olimpijskim. W efekcie nasi żużlowcy "kręcili" pierwsze kółka na... stadionie Unibaksu Toruń. Na torze pojawili się Tomasz Jędrzejak, Daniel Jeleniewski i Maciej Janowski. Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy ekipa trenera Marka Cieślaka będzie mogła odjechać pierwsze mecze sparingowe. Do skutku nie dojdą zaplanowane na ten weekend mecze z Unią Leszno, w sobotę Atlas miał jeździć z "Bykami" na Stadionie Olimpijskim, dzień później miał nastąpić rewanż w Lesznie. Spotkania zostały odwołane, Unia jest w podobnej sytuacji co wrocławianie. Co prawda trenowała na torze Kolejarza Rawicz, ale tam również warunki były fatalne.

Wiele również wskazuje, że zaplanowany na wtorek na Stadionie Olimpijskim kolejny sparing Atlasu z I-ligowym RKM-em Rybnik również zostanie odwołany. W tej sytuacji wrocławianie swój pierwszy mecz sparingowy rozegrają dopiero w najbliższy piątek. Ich rywalem będzie ekstraligowy Falubaz Zielona Góra. Na to spotkanie mają przyjechać dwaj obcokrajowcy Atlasu - Australijczycy Jason Crump i Dave Watt. Tymczasem w najbliższą niedzielę Tomasz Jędrzejak wystartuje w sparingowym meczu Intaru Ostrów ze Stalą Gorzów, która pojedzie w bardzo mocnym składzie z Tomaszem Gollobem i Rune Holtą. Jędrzejak pojedzie oczywiście w barwach swojego byłego klubu z Ostrowa.