Bilety na pierwszy mecz Impelu Wrocław w Orlen Lidze dostępne już tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży

Wyczerpał się limit biletów na poniedziałkowy mecz Impelu Wrocław z PTPS Piła, które kibice mogli nabyć drogą internetową. Fani siatkówki, którzy mają zamiar 8 października pojawić się we wrocławskiej hali Orbita, wejściówki mogą kupić już jedynie w stacjonarnych punktach sprzedaży.
On-line wciąż dostępne są za to karnety, które przedstawiciele klubu sprzedają w trzech wariantach. Mamy więc opcję: sezonową (pierwsze 100 osób mogło nabyć karnet w cenie 99 zł, kolejne - za 149 zł), rodzinną 2+2 dzieci (179 zł dla pierwszych 100 sztuk) oraz ulgową dla emerytów, rencistów, uczniów oraz studentów do 25. roku życia, którzy mają ważną legitymację (59 zł dla pierwszych 100 osób, kolejne - 89 zł).

Bilety na pojedyncze mecze sezonu to koszt 15 zł normalny i 8 zł - ulgowy. Za darmo spotkania siatkarek mogą oglądać dzieci do 7 roku życia oraz osoby niepełnosprawne, a także młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich, która na mecz przyjdzie w zorganizowanych grupach z dorosłym opiekunem.

Stacjonarne punkty sprzedaży mieszczą się w Empikach zlokalizowanych na terenie Wrocławia oraz innych miastach Dolnego Śląska. Są też do nabycia w sieci Media Markt oraz Saturn. Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie klubu impelwroclaw.pl .

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek 8 października w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej o godz. 18.00.