Sport.pl

Siatkarki Impelu Wrocław zagrają w turnieju w Twardogórze

Siatkarki Impelu Wrocław będą rywalizowały z niemieckim Rote Raben Vilsbiburg, belgijskim Asterix Kildrecht i austriackim SVS Post Schwechat podczas międzynarodowego turnieju w Twardogórze organizowanym w najbliższy weekend. Pierwsze spotkanie wrocławianek już w piątek o godz. 18.

Dla kibiców wrocławskiej drużyny turniej w Twardogórze będzie okazją do tego, aby pierwszy raz zobaczyć nowe zawodniczki w barwach Impelu. Przed startem sezonu 2013/2014 dokonano aż siedem transferów. Do zespołu Tore Aleksandersena dołączyły: Monika Martałek, Magdalena Gryka, Agnieszka Kąkolewska, Frauke Dirickx i Ewelina Sieczka, Maren Brinker i Joanna Kaczor. Wrocławianki będą uczestniczkami międzynarodowego turnieju rozgrywanego w Twardogórze.

W imprezie wezmą udział również zawodniczki niemieckiego Rote Raben Vilsbiburg, belgijskiego Asterix Kildrecht oraz austriackiego SVS Post Schwechat. Zawody rozpoczną się w piątek 20 września o godz. 16 meczem Asterix Kildrecht - Rote Raben Vilsbiburg. Dwie godziny później odbędzie się spotkanie Impelu Wrocław z SVS Post Schwechat.

Dzień później, w sobotę 21 września, Impel zmierzy się dwukrotnie: najpierw o godz. 12 z niemieckim klubem z Vilsbiburga, a o godz. 18 powalczy z belgijskim Asterix Kildrecht.

Mecze rozgrywane będą w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wrocławskiej 39 w Twardogórze. Dla młodzieży do lat 18, a także emerytów i rencistów wstęp na turniej będzie bezpłatny. Pozostali kibice za bilety będą musieli zapłacić 5 zł (jeden mecz), 7 zł (dwumecz) lub 20 zł na wszystkie spotkania.

Więcej o: