Bilety na mecz Impel - Chemik są już w sprzedaży. Będzie komplet w hali Orbita?

W niedzielę o godz. 14.45 Impel Wrocław zagra z Chemikiem Police w meczu na szczycie Orlen Ligi. Wejściówki na to spotkanie są już w sprzedaży.
Dla obu drużyn będzie to ostatnie spotkanie pierwszej rundy kobiecej ekstraklasy. Po dziewięciu meczach Chemik jest absolutnym liderem rozgrywek, Impel natomiast zajmuje drugie miejsce. Podopieczne trenera Mariusza Wiktorowicza odniosły komplet zwycięstw i straciły zaledwie dwa sety. Z kolei siatkarki Tore Aleksandersena zaliczyły osiem wygranych i jedną porażkę. Pojedynek obu drużyn odbędzie się w niedzielę w hali Orbita i będzie szansą na pierwszy w sezonie komplet. Do tej pory najwięcej widzów było na meczu Impelu z Atomem Treflem Sopot. Wówczas do Orbity przyszło 2,8 tys. kibiców. Do kompletu publiczności zabrakło więc 200 osób.

Bilety na spotkanie Impelu z Chemikiem są już w sprzedaży. Wejściówka normalna kosztuje 15 zł, ulgowa natomiast (przysługuje emerytom, rencistom, uczniom oraz studentom do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji) 8 zł. Wstęp wolny na mecz przysługuje młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich w grupach zorganizowanych z dorosłym opiekunem.

Bilety na hit Orlen Ligi można kupić w 27 punktach Wrocławia i Dolnego Śląska. Pełna lista tutaj

Początek meczu Impel - Chemik w niedzielę o godz. 14.45.