Turniej kwalifikacyjny we Wrocławiu: Są jeszcze bilety na sobotnie i niedzielne mecze

Nadal w sprzedaży są jeszcze bilety na mecze siatkarskiej reprezentacji Polski, która w najbliższy weekend będzie walczyła w turnieju kwalifikacyjnym we wrocławskiej Hali Stulecia.
Wrocław.sport.pl ćwierka na Twitterze >>

Turniej kwalifikacyjny rozpocznie się w piątek 16 maja w Hali Stulecia. Polacy o awans do finałów mistrzostw Europy, które za rok odbędą się w Bułgarii i we Włoszech, powalczą z drużynami Łotwy, Macedonii i Słowenii.

Wrocławski turniej będzie okazją do zaprezentowania się przed kibicami nowego trenera polskiej kadry Stephane'a Antigi. Debiut na ławce trenerskiej francuski szkoleniowiec zanotował już w minioną sobotę podczas sparingu z Finlandią. Polacy pokonali rywali 3:0. Mecz był zamknięty dla kibiców i dziennikarzy.

Pierwsze spotkanie w ramach turnieju kwalifikacyjnego Polacy rozegrają w Hali Stulecia w piątek o godz. 17.30 z Łotyszami. Dzień później o godz. 18 zmierzą się z Macedonią, a turniej kwalifikacyjny zakończą 18 maja meczem o tej samej porze ze Słowenią. Tydzień później rywalizacja przeniesie się do Stożic pod Lublaną.

Na stronie www.ticketpro.pl dostępne są jeszcze wejściówki na sobotni mecz Polaków z Macedonią i niedzielny pojedynek ze Słowenią. Serwis nie prowadzi już sprzedaży biletów na piątkowy mecz Polska - Łotwa. Bilety obowiązują na dwa mecze jednego dnia i są w cenie: 80 zł, 100 zł, 120 zł, 150 zł, 200 zł.

Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>