Siatkarska Orlen Liga: Wygrana Impelu Wrocław po dramatycznym meczu

Siatkarki Impelu Wrocław pokonały 3:2 Aluprof Bielsko-Biała w kolejnym meczu Orlen Ligi.
Pojedynek był dramatyczny i o wszystkim decydował piąty set. Emocjami z piątej partii można było obdzielić kilka innych pojedynków! Wrocławianki miały w niej cztery piłki meczowe. Jednak rywalki skutecznie się broniły. Inicjatywę przejął Aluprof, a trener Aleksandersen poprosił o czas przy stanie 18:19. Jednak i bielszczanki nie potrafiły zakończyć meczu. Zrobiły to ostatecznie wrocławianki, blokując Natalię Bamber i wygrywając piątego seta 23:21.

Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (14:25, 25:19, 22:25, 25:18, 23:21)

Impel: Ptak, Kąkolewska, Cutura, Hanke, Topić, Kaczor, Sawicka (libero) oraz Gryka, Grejman, Mroczkowska i Kauffeldt.

Aluprof: Horka, Muhlsteinova, Lis, Trojan, Beier, Łukaszkiewicz, Wojtowicz (libero)

MVP: Agata Sawicka (Impel)