Agata Sawicka przed meczem Impel - Eczacibasi: Będzie super, jeśli wyszarpiemy punkt

- Wychodzimy na boisko i dajemy z siebie wszystko. Jeśli uda się wyszarpać punkt albo wygrać, to będzie kapitalnie - mówi przed dzisiejszym meczem z Eczacibasi Stambuł w Lidze Mistrzyń libero Impelu Wrocław Agata Sawicka.
Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

Dziś wrocławskie siatkarki rozegrają drugie spotkanie w ramach tegorocznej Ligi Mistrzyń. Po porażce 0:3 w Zurychu z Volero, teraz podopieczne Tore Aleksandersena w hali Orbita zmierzą się z tureckim Eczacibasi Stambuł. O zbliżającym się meczu mówi libero Impelu Agata Sawicka: - Ja denerwuję się przed każdym meczem, obojętnie czy to jest Liga Mistrzyń czy Orlen Liga. To zawsze jest stres i adrenalina. Nieważne jak długo uprawiamy już ten sport. To zaszczyt grać przeciwko takiemu zespołowi jak Eczacibasi. Będziemy chciały dobrze się bawić i świetnie grać. Wychodzimy na boisko i dajemy z siebie wszystko. Jeśli uda się wyszarpać punkt albo wygrać, to będzie kapitalnie - mówi Sawicka.

Libero wrocławskiej drużyny pytana o najgroźniejszą zawodniczkę w tureckim zespole przyznaje: - Zawsze bardzo podobało mi się, jak gra Chorwatka Maja Poljak. To dla mnie wzór rasowej środkowej. Mam nadzieję, że podbiję chociaż kilka jej piłek - żartuje Sawicka w rozmowie na oficjalnej stronie klubu.

Drużyna Tore Aleksandersena od pewnego czasu spotyka się z krytyką za ostatnie wyniki. W Orlen Lidze wrocławska drużyna zajmuje piąte miejsce. Na swoim koncie ma pięć zwycięstw i trzy porażki. - My staramy się raczej od tego odcinać. Gramy od kilkunastu lat w siatkówkę i wiadomo, że się nie zdarza, by ktoś przez cały sezon pisał czy mówił tylko dobrze. Taka jest nasza praca. Na to, jak się prezentujemy, wpływa wiele czynników - nie tylko nasze przygotowanie, ale też na przykład dyspozycja dnia. Niektóre opinie potrafią czasem bardzo kogoś skrzywdzić - kończy Sawicka.

Mecz Impel Wrocław - Eczacibasi Stambuł dziś w o godz. 19 w hali Orbita.

Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>