Siatkarki Impelu Wrocław dołączyły do akcji Szlachetna Paczka

Siatkarki Impel Wrocław dołączają do akcji Szlachetna Paczka. Możesz razem z nimi pomóc pani Monice i dwójce jej dzieci - Michałowi i Zosi.
Pani Monika ma 38 lat i samotnie wychowuje dwójkę dzieci: Zosię (6 l.) i Michała (8 l.) Kilka lat temu pani Monika musiała zrezygnować z pracy, ponieważ urodziła się niepełnosprawna Zosia. Matka poświęciła pieniądze i czas na rehabilitację córki, która na szczęście dała widoczne efekty. Rodzina utrzymuje się z alimentów o wysokości 1000 zł oraz zasiłku rodzinnego w wysokości 200 zł. Po odliczeniu kosztów utrzymania dochód na jedną osobę wynosi zaledwie 117 zł. Rodzinie nie wystarcza na podstawowe potrzeby - wydatki na żywność są zwiększone z powodu specjalnej diety dla Zosi.

Dlatego też rodzina pani Moniki jest zadłużona, gdyż nie zostaje pieniędzy na czynsz. Kobieta szuka pracy, ale nie może znaleźć takiej, aby godziny odpowiadały tym, w których dzieci kończą szkołę.

Siatkarki Impelu Wrocław zaangażowały się w pomoc rodzinie pani Moniki. Przedstawiciele wrocławskiego klubu szukają innych chętnych, którzy chcieliby pomóc i zaangażować się w zrobienie Szlachetnej Paczki dla pani Moniki i jej dzieci.

Rodzina potrzebuje przede wszystkim: żywności, odzieży, środków czystości, drewna opałowego, lodówki.

Zainteresowani proszeni są o kontakt pracownikiem klubu panem Patrykiem - tel. 510 013 073.

Prezenty można przynosić albo do siedziby klubu (ul. Ślężna 116a, Wrocław), albo do Orbity w piątek, przed meczem Impelu z Naftą Piła.