We wtorek do Wrocławia wraca Liga Mistrzyń: Impel kontra Omiczka Omsk

W najbliższy wtorek o godz. 19 w Hali Orbita siatkarki Impelu Wrocław rozegrają kolejne spotkanie w ramach Ligi Mistrzyń. Tym razem ich rywalem będzie rosyjska Omiczka Omsk.
Podopieczne Tore Aleksandersena po dwóch kolejkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli, po tym jak najpierw przegrały 0:3 z Volero w Zurychu, a w ubiegłym tygodniu poległy 0:3 na własnym parkiecie z Eczacibasi Stambuł. Teraz wrocławianki zmierzą się z rosyjskim zespołem Omiczka Omsk, który w tegorocznej Lidze Mistrzyń również nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa. Trenerem rosyjskiej drużyny jest Zoran Terzić. Największymi gwiazdami klubu z Omska są: rozgrywająca Marina Babieszyna i kubańska atakująca Nancy Carrillo.

Jak kupić bilet na wtorkowy mecz?

Bilety na pojedynek Impelu z Omiczką można nabyć w jednym ze stacjonarnych punktów na terenie całego Dolnego Śląska. Można je dostać m.in. w sieci sklepów EMPiK. Pełna lista miejsc dystrybucji znajduje się na oficjalnej stronie wrocławskiego klubu.

Wejściówki można będzie również kupić tuż przed pierwszą piłką wtorkowego meczu w kasach Orbity. Zamknięta jest już natomiast sprzedaż poprzez portal ticketpro.pl

Ceny to 10 (ulgowe) i 15 zł. Na mecze Ligi Mistrzyń obowiązują karnety.