Wyjazdowe zwycięstwo Impelu Wrocław

Siatkarki Impelu Wrocław pokonały na wyjeździe 3:0 Pałac Bydgoszcz. Drużyna z Dolnego Śląska radziła sobie bez kontuzjowanych Magdaleny Gryki i Agaty Sawickiej.
Choć wrocławianki wyjechały z Bydgoszczy bez przegranego seta, spotkanie było dość wyrównane. Do małej niespodzianki doszło w pierwszym secie, gdy podopieczne Tore Aleksandersena przegrywały już 12:18, ale Impel powoli zaczął odrabiać straty. Ostatecznie pierwszą partię wygrał 25:22. Najwięcej emocji kibicom dostarczył trzeci set. Lepsze okazały się jednak wrocławianki, które pokonały zespół z Bydgoszczy 25:23 za sprawą skutecznych ataków Hany Cutury i Joanny Kaczor - MVP meczu.

Kolejne spotkanie Impel rozegra w Hali Orbita. 30 grudnia podejmie mistrzynie Polski - drużynę Chemika Police.

Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3 (22:25, 21:25, 23:25)

Pałac: Biedziak (2), Misiunia (10), Twardowska (7), M. Skorupa (8), Czyżnielewska (11), Fojucik (7), Korabiec (libero) oraz Polak (1), Bałdyga (1),Nowakowska (libero).

Impel: Mroczkowska (6), Ptak (7), Kaczor (19), Hanke (11), Cutura (9), Kąkolewska (5), Topić (libero) oraz Kwiatkowska (1).