Daleka i długa podróż siatkarek Impelu Wrocław

Dzisiaj siatkarki Impelu Wrocław wyruszają w długą podróż do Omska. W jedną stronę potrwa ona 16 godzin, w drugą tylko sześć.
Siatkarki Impelu Wrocław w kolejnym meczu Ligi Mistrzyń zagrają na wyjeździe z Omiczką Omsk. Niestety, wrocławianki w LM spisują się słabo. Przegrały wszystkie, trzy mecze i każdy z nich do zera. Jest mało prawdopodobne, aby w Omsku pokusiły się o lepszy wynik.

Ekipa siatkarek Impelu wylatuje w poniedziałek o godz. 15 z Wrocławia do Warszawy. Następnie o 19.50 poleci do Moskwy. Lot zajmie dwie godziny, ale w stolicy naszych wschodnich sąsiadów czas jest inny. Zatem w trakcie lądowania będzie przed północą. O 1.05 (we wtorek czasu moskiewskiego) siatkarki Impelu ruszą w stronę syberyjskiego Omska. W podróży tym razem spędzą 3 godz. i 20 min, ale na miejscu zameldują się o 7.20 rano. Między Moskwą a Omskiem są następne trzy godziny różnicy. Dlatego wychodzi, że wyprawa potrwa 16 godzin.

Natomiast w drodze powrotnej z Omska drużyna wystartuje 15.01 o godz. 8.20 czasu lokalnego, w Moskwie będzie o 9.05. Do Warszawy ruszy o 11.12, a już o 11.25 (czasu polskiego) stawi się na Okęciu. Ten etap trwa mniej więcej dwie godziny i o tyle samo trzeba cofnąć wskazówki.