Orlen Liga. W niedzielę Impel Wrocław zagra z wiceliderem rozgrywek [MAMY BILETY NA MECZ]

Mecz na szczycie w siatkarskiej Orlen Lidze. W niedzielę w Hali Orbita zawodniczki czwartego w tabeli Impelu Wrocław zmierzą się z wiceliderem rozgrywek Muszynianką Muszyna.
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze

W minioną środę Impel zakończył rywalizację w Lidze Mistrzyń. Przegrał ze szwajcarskim Volero Zurych 1:3. Tym samym wrocławianki nie wygrały żadnego z sześciu meczów Ligi Mistrzyń. Na swoim koncie zapisały tylko trzy zwycięskie sety. Dla drużyny z Wrocławia był to debiut w tych rozgrywkach. Na arenie międzynarodowej rywalizowały w ubiegłym sezonie, w niższym rangą Pucharze Challenge.

Po walce w europejskich pucharach wrocławski zespół wraca do ligowych rozgrywek. Podopieczne Tore Aleksandersena po 17 kolejkach zajmują czwarte miejsce. Do lidera rozgrywek Chemika Police tracą 10 punktów.

Przed tygodniem Impel na wyjeździe pokonał Aluprof Bielsko-Biała 3:0. W najbliższą niedzielę podopieczne Tore Aleksandersena na własnym parkiecie podejmą wicelidera Orlen Ligi Muszyniankę Muszyna. Zawodniczki z Muszyny były niepokonane od sześciu kolejek. Ich zwycięską passę przed tygodniem przerwał mistrz Polski Chemik Police, wygrywając z czterokrotnymi mistrzyniami Polski 3:0. W niedzielnym meczu z Impelem Muszynianka będzie chciała wrócić do zwycięskiej serii.

Mamy do rozdania trzy podwójne zaproszenie na niedzielny pojedynek z Muszynianką Muszyna. Jak je zdobyć? Dowiesz się, wchodząc na Facebooka Wroclaw.sport.pl.

Mecz Impel Wrocław - Muszynianka Muszyna w niedzielę o godz. 14.45 w Hali Orbita.