Zmiana godziny czwartkowego meczu Impelu Wrocław z Aluprofem Bielsko-Biała

W czwartek pierwszy mecz fazy play-off Orlen Ligi w hali Orbita. Siatkarki Impelu Wrocław zmierzą się z Aluprofem Bielsko-Biała. Czwartkowego spotkanie rozpocznie się o godz. 20.30
Zwycięzca pary Impel - Aluprof w półfinale najprawdopodobniej zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski, finalistą Ligi Mistrzyń - Chemikiem Police.

Bilety na mecz wrocławskich siatkarek z Aluprofem można kupować za pośrednictwem strony internetowej Ticketpro.pl, w sieci punktów stacjonarnych na całym Dolnym Śląsku (m.in. w sklepach EMPiK) oraz jak zawsze w kasach Orbity tuż przed pierwszym gwizdkiem. Ceny są bardzo przystępne - 10 i 15 zł.

Przypomnijmy bowiem, że w ćwierćfinale ORLEN Ligi rywalizacja toczy się do dwóch wygranych. Wobec tego po przegranej w Bielsku Impel musi zwyciężyć zarówno w czwartek, jak i w trzecim, decydującym pojedynku kolejnego dnia. Czwartkowa konfrontacja rozpocznie się o godz. 20.30, ewentualna piątkowa o 18.

Mecz Impel Wrocław - Aluprof Bielsko-Biała oglądać będą uczniowie szkół, którzy w zorganizowanych grupach mogą do Orbity wejść za darmo. To element akcji prowadzonej od kilku dni przez wrocławski klub. Od czwartku, od pierwszego spotkania play-off, szkoły będą gromadziły punkty obecności na meczach - im więcej uczniów z danej szkoły na trybunach, tym więcej punktów. Zsumowane zostaną one na koniec sezonu, a te placówki, które zdobędą ich najwięcej, dostaną nagrody-niespodzinaki, w tym m.in. dofinansowanie do sprzętu sportowego. Więcej o akcji na oficjalnej stronie Impelu Wrocław.