Play-off w Orlen Lidze: Dziś siatkarki Impelu Wrocław grają z Aluprofem Bielsko-Biała

Siatkarki Impelu Wrocław zagrają dziś drugi mecz fazy play-off z Aluprofem Bielsko-Biała. Aby awansować do kolejnej rundy, wrocławianki muszą wygrać dwa mecze.
W pierwszym pojedynku tych zespołów, rozegranym w Bielsku-Białej, Aluprof niespodziewanie łatwo wygrał 3:0. W efekcie wrocławianki czeka ciężkie zadanie, gdyż nie mogą sobie pozwolić na słabszy dzień. Aby pozostać w grze, muszą pokonać rywalki dziś, a awans do kolejnej fazy rozgrywek wywalczyć w decydującym, piątkowym pojedynku. W tej fazie rywalizacji gra się do dwóch wygranych spotkań.

- O pierwszym spotkaniu już nie pamiętamy - to był zły mecz, grałyśmy źle i dlatego przegrałyśmy. Nie pokazałyśmy tego, co potrafimy i tego, co cały czas trenujemy. Zawiodło wszystko. W czwartek i w piątek będziemy innym zespołem - zapowiada Agata Sawicka, siatkarka Impelu i dodaje: - Zdecydowanie nie będą to łatwe mecze, ale wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas.

Stawką jest oczywiście awans do półfinałów play-off. Tam zwycięzca z pary Impel - Aluprof zmierzy się z mistrzem Polski Chemikiem Police.

Bilety na mecz Impelu z Aluprofem można kupować za pośrednictwem strony internetowej ticketpro.pl, w sieci punktów stacjonarnych na całym Dolnym Śląsku oraz w kasach Orbity przed spotkaniem. Ceny - 10 i 15 zł.

Czwartkowy pojedynek rozpocznie się o godz. 20.30. Ewentualny mecz piątkowy o godz. 18.