Siatkówka. Kolejny transferowy hit! Milena Radecka wzmocni Impel Wrocław

Rozgrywająca reprezentacji Polski podpisała kontrakt z Impelem Wrocław. To kolejne ogromne wzmocnienie wrocławskiego zespołu. - Wierzymy, że mając tak rozsądnie zbudowaną kadrę, włączymy się w walkę o mistrzostwo Polski - nie kryje zadowolenia Jacek Grabowski, prezes zarządu Impel Volleyball SA.
Radecka do Wrocławia przechodzi z włoskiej drużyny Foppapedretti Bergamo. Ostatnie trzy lata spędziła poza granicami Polski, wcześniej reprezentując zespoły ze stolicy Azerbejdżanu. W polskiej lidze grała m.in. w BKS-ie Stal Bielsko-Biała i Muszyniance Muszynie. To reprezentantka Polski, z którą w 2009 roku wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy.

- Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie zagram w Impelu Wrocław i w Orlen Lidze. Prezesi klubu nie musieli mnie długo przekonywać, bo projekt, który mi przedstawili, jest bardzo ambitny i zakłada walkę o najwyższe cele. Nie bez znaczenia było też to, że po trzech sezonach grania za granicą wszyscy bliscy mojemu sercu będą tak blisko i będę mogła się z nimi często spotykać - mówi Radecka.

Swojego zadowolenia z zakontraktowania tak klasowej zawodniczki nie kryje prezes zarządu Impel Volleyball SA - Jacek Grabowski: - Wiemy, jak bardzo kibice chcieli zobaczyć na wrocławskich parkietach tak świetną zawodniczkę, jaką jest Milena. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tak było.

Dalej kontynuuje: - Oczywiście, wierzymy, że mając tak rozsądnie zbudowaną kadrę, włączymy się w walkę o mistrzostwo Polski. Przed nami jeszcze kilka transferów, z których - mamy nadzieję - kibice będą równie zadowoleni - dodaje Grabowski.

Zakontraktowanie Radeckiej to już kolejny ruch transferowy Impelu w ostatnich tygodniach. Wcześniej do zespołu dołączyły atakująca Katarzyna Skowrońska-Dolata i przyjmująca Andrea Kossanyiova. Oprócz tego ważne umowy mają rozgrywająca - Magdalena Gryka, libero Agata Sawicka oraz środkowe Agnieszka Kąkolewska i Monika Ptak.

Męska część kibiców Impelu oszaleje na jej punkcie [GALERIA] Kliknij, by obejrzeć galerię

Zdjęcie Adidas Koszulka ESS 3S TEE X13197 Zdjęcie Piłka Mikasa MVA 330 Zdjęcie Mizuno WAVE LIGHTINING RX 2 09KV38366
Adidas Koszulka ESS 3S TEE ... Piłka Mikasa MVA 330 Mizuno WAVE LIGHTINING RX 2...
Sprawdź ceny » Porównaj ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info