Siatkówka. Joanna Kaczor przedłużyła kontrakt z Impelem Wrocław

Joanna Kaczor w kolejnym sezonie nadal będzie grać w Impelu Wrocław
- Zależało nam na przedłużeniu umowy z Asią. W zeszłym sezonie była kapitanem naszej drużyny i wywiązała się z tej roli bardzo dobrze. To filar naszego zespołu. Często w trudnych sytuacjach była motorem do dobywania kolejnych punktów - mówi Jacek Grabowski, prezes siatkarskiego Impelu.

W zakończonym sezonie Kaczor była trzecią punktującą Orlen Ligi - zdobywając 438 punktów. Na trzecim miejscu zakończyła również klasyfikację najlepiej atakujących - tutaj zapisując 366 punktów.

- Zostaję we Wrocławiu na kolejny sezon, bo chcę razem z tą drużyną zdobyć złoty medal Mistrzostw Polski, to moje marzenie. Kształt wrocławskiej drużyny każe nam mierzyć wysoko, co nam bardzo odpowiada. Mamy coś do udowodnienia zarówno w Lidze Mistrzyń, jak i Orlen Lidze. Cieszę się, że będę mogła być po raz kolejny częścią tej drużyny - mówi Joanna Kaczor, atakująca Impel Wrocław.

Impel Wrocław jest już na ostatniej prostej, jeśli chodzi o tegoroczne transfery. W kadrze na nowy sezon pozostało jeszcze jedno miejsce.

Dotychczas z wrocławskim zespołem związały się Katarzyna Skowrońska-Dolata, Milena Radecka, Carolina Costagrande, Agata Sawicka, Monika Ptak, Agnieszka Kąkolewska, Andrea Kossanyiova, Aleksandra Sikorska oraz Karolina Piśla. Z klubem ważny kontrakt ma również Magdalena Gryka. Teraz do ekipy dołączyła Joanna Kaczor.