Impel Wrocław: Katarzyna Mroczkowska uhonorowana, jej koszulka zastrzeżona

Katarzyna Mroczkowska mecze Impelu będzie już oglądać z trybun

Katarzyna Mroczkowska mecze Impelu będzie już oglądać z trybun (MIECZYSŁAW MICHALAK)

Podczas czwartkowego meczu siatkarek Impelu Wrocław z KSZO Ostrowiec uhonorowana została Katarzyna Mroczkowska, wieloletnia zawodniczka wrocławskiego zespołu.
Siatkarka we wrocławskim klubie grała od 1999 roku, tylko z roczną przerwą na występy w Centrostalu Bydgoszcz. Największym jej sukcesem było wywalczenie z Impelem w 2014 roku wicemistrzostwa Polski.

W swojej karierze Katarzyna Mroczkowska zagrała też w reprezentacji Polski - w drużynie narodowej wystąpiła w 74 pojedynkach.

Mroczkowska po ostatnim sezonie zakończyła karierę. Teraz podziękowano jest za grę w barwach wrocławskiego zespołu. A pod sklepienie hali wciągnięta została olbrzymia koszulka zawodniczki z numerem 2, którą klub zastrzegł tylko dla Mroczkowskiej.

A na inaugurację sezonu siatkarskiej Orlen Ligi Impel Wrocław łatwo i efektownie pokonał KSZO Ostrowiec 3:0. W tym sezonie Impel - w składzie m.in. z Katarzyną Skowrońską-Dolatą - chce walczyć o mistrzostwo Polski.

Komentarze (3)
Impel Wrocław: Katarzyna Mroczkowska uhonorowana, jej koszulka zastrzeżona
Zaloguj się
 • Andrzej Bielecki

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Kasiu ! Powodzenia w nowej rzeczywistości ,mamy nadzieję że też związanej z piłką siatkową !

 • Amelia Kozłowska

  Oceniono 1 raz 1

  jak najbardziej zasłużenie, cudowna zawodniczka impela i zawsza nia bedzie

 • pen3

  0

  Koszulka wisial tylko na jednym meczu, potem podobno zaginela. W kazdym razie na meczach jej nie ma. Inaczej niz gdzie indziej w takich razach ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX