Siatkarska Liga Mistrzyń: Porażka Impelu Wrocław

Siatkarki Grundig Stambuł wygrały z Impelem Wrocław 3:0 w kolejnym meczu Ligi Mistrzyń.
Dwa pierwsze sety to zdecydowana dominacja Fenerbahce. Miejscowe pewnie wygrały te dwie partie - do 13, a potem do 10. W drugim secie zawodniczki Fenerbahce zatrzymywały wrocławianki na siatce. Nie do zatrzymania była jednak atakująca Kim, która ponownie asem serwisowym zakończyła drugą część spotkania 25:10.

Wyrównany był tylko trzeci set. To była najdłuższa i najciekawsza partia w całym meczu. W zespole Fenerbahce punkty wymiennie zdobywały Koreanka Kim i Brankica Mihajlovic, kierując potężne piłki w stronę wrocławianek. Wśród wrocławianek najskuteczniejsze były Costagrande, Hildebrand i Skowrońska-Dolata.

Impel prowadził w tym secie nawet siedmioma punktami, jednak zawodniczki Fenerbahce doprowadziły do gry na przewagi, zwyciężając 26:24. Impel rozegra jeszcze mecz rewanżowy w Orbicie z drużyną z Turcji oraz z Telekomem Baku i Dresdner SC na wyjeździe.

Fenerbahce Grundig Stambuł : Impel Wrocław 3:0 (13; 10; 24)

Fenerbahce Grundig Stambuł: Kim (21), Mihajlović (12), Dietzen (11), Erdem Dündar (8), Bosetti (10), Skorupa, Dalbeler Seniye (l) oraz Uslupehlivan (2), Dilik, Ercan

Impel Wrocław: Ptak (2), Kąkolewska, Hildebrand (8), Radecka (1), Skowrońska- Dolata (14), Costagrande (8), Dürr (l) oraz Kossanyiova, Piśla, Kaczor (1), Sikorska (2)