Siatkówka. Aż cztery styczniowe mecze Impelu Wrocław transmitowane w telewizji

Siatkarki Impelu w ciągu dwóch tygodni rozegrają aż pięć spotkań. Wrocławianki powalczą o punkty w pojedynkach Orlen Ligi i Ligi Mistrzyń. Aż cztery z pięciu meczów będą transmitowane w telewizji Polsat Sport.
Zawodniczki Impelu trenują już od 27 grudnia, ale pierwsze spotkanie w nowym roku rozegrają dopiero 14 stycznia(z Developres SkyRes Rzeszów). Przerwa w sezonie spowodowana jest kwalifikacjami w Ankarze do Igrzysk Olimpijskich.

Sześć dniu później wrocławianki powalczą w ramach Ligi Mistrzyń z Dresdner SC. W hali Orbita Impel zamelduje się dopiero 24 stycznia o godz. 14.45 podejmując mistrza Polski Chemika Police. Trzy dni później zespół Jacka Grabowskiego ponownie zagra w stolicy Dolnego Śląska, ale tym razem z Telekomem Baku, a 30 stycznia w lidze z PGE Atom Trefl Sopot. Wszystkie mecze (oprócz spotkania z zespołem z Rzeszowa) będzie można zobaczyć w telewizji Polsat Sport.

Bilety na mecz z Chemikiem Police są już dostępne w sprzedaży w sieci Empik, punktach STS, a także za pośrednictwem serwisu internetowego KupBilet.

Transmisja meczów Impelu w Polsat Sport:

20 stycznia, godz. 19 - Dresdner SC

24 stycznia, godz. 14.45 - Chemik Police

27 stycznia, godz. 20.30 - Telekom Baku

30 stycznia, godz. 14.45 - PGE Atom Trefl Sopot