Siatkarski Puchar CEV: Można kupować bilety na mecz Impelu z Galatasaray Stambuł

Impel Wrocław w Pucharze CEV rywalizuje z Galatasaray Stambuł. W środę w Hali Orbita odbędzie się mecz rewanżowy z tureckim klubem.
Galatasaray od lat należy do czołówki ligi tureckiej, a ich barwy klubowe reprezentują światowej klasy zawodniczki jak Włoszka Nadia Centoni, czy Amerykanka Cursty Jackson. W rundzie Challenge w pierwszym meczu przed własną publicznością Galatasaray pokonał Impel Wrocław 3:1. Wrocławianki wygrały pierwszy set, jednak lepsze w całym spotkaniu okazały się miejscowe.

Zawodniczki Impelu w walce o awans do półfinału europejskich rozgrywek, muszą wykorzystać atut własnego boiska. Najpierw należy wygrać spotkanie za 3 punkty, a w drugiej kolejności zwyciężyć w tzw. złotym secie. Drużynę Galatasaray Istanbul, dzięki wygranej w Turcji, od awansu dzielą już tylko dwa sety.

Spotkanie rozpocznie się w środę 24 lutego o godzinie 18:00. Bilety są już dostępne w sieci Empik, punktach STS i w serwisie KupBilet.pl.

Grupy szkolne na mecze Impelu mają wstęp wolny. Wystarczy na dzień przed planowanym spotkaniem wysłać na kontakt@impelwroclaw.pl listę osób (uczniów) wraz opiekunem. Prawo do bezpłatnego uczestnictwa mają szkoły, które dostaną potwierdzenie ze strony klubu.