Aktywne popołudnie z Zagłębiem Lubin: Każdy może potrenować z profesjonalistami

Każdy może zobaczyć i wziąć udział w profesjonalnym treningu piłkarskim razem z graczami Zagłębia Lubin. Dojdzie do niego środę 14 listopada o godzinie 17:30 w hali sportowej przy Gimnazjum nr 3 w Lubinie, przy ul. Gwarków 93.
Tym razem ekipa Miedziowych w składzie: Adam Banaś, Michal Papadopulos, Marta Mędrek i "Krecik" odwiedzi Gimnazjum nr 3. To efekt akcji Zagłębia Lubin: "Aktywne popołudnie z Zagłębiem". Ma ona na celu odwiedzanie boisk przyszkolnych oraz hal sportowych, w których dla uczestników zostanie przeprowadzona profesjonalna rozgrzewka i łatwy trening sportowy, dostosowany do różnych grup wiekowych.

Taką akcją klub pragnie zachęcić młodych mieszkańców jak i ich rodziców do aktywnego spędzania wolnego czasu, propagując przy tym zdrowy tryb życia.

Pierwsza akcja odbyła się w na boisku przyszkolnym przy SP 10, wówczas we wspólnej rozgrzewce i zabawie uczestniczyło około osiemdziesięcioro dzieci. Tym razem mamy nadzieję, że do wspólnej zabawy przyłączą się również mamy, tatusiowie i opiekunowie młodych kibiców. Specjalnie dla kobiet trening poprowadzi Marta Mędrek - zawodniczka żeńskiej drużyny Zagłębia Lubin