Pechowe zgrupowanie Zagłębia Lubin: Kolejny kontuzjowany zawodnik

Piłkarzy Zagłębia Lubin ostatnimi czasy nie opuszcza pech. Najpierw poważnej kontuzji doznał napastnik Arkadiusz Woźniak, niegroźnego urazu nabawił się też Mateusz Magdziak. Teraz do listy kontuzjowanych dołączył Pavel Vidanov.
"Miedziowi" od 16 stycznia przebywają na zgrupowaniu w Wągrowcu. W tym czasie rozegrali sparingi z Chojniczanką Chojnice, Nielbą Wągrowiec i Wartą Poznań. Szczególnie pechowe dla zawodników Zagłębia okazało się to ostatnie spotkanie.

W jednym ze starć z obrońcą pierwszoligowej Warty kontuzji doznali Arkadiusz Woźniak i Mateusz Magdziak. Badania wykazały, że szczególnie groźnego urazu doznał napastnik lubinian. Woźniak naderwał więzadło poboczne piszczelowe, które eliminuje go z gry w najbliższych kilku tygodniach. Więcej szczęścia miał Magdziak, który wrócił do zajęć następnego dnia.

Teraz kontuzji doznał Bułgar Pavel Vidanov, który podczas treningu skręcił staw skokowy. Wstępna diagnoza wyklucza obrońcę z treningów w najbliższych dniach. Wyniki dokładniejszych badań będą znane wkrótce. Zatem piłkarz na pewno opuści jutrzejszy sparing z Olimpią Grudziądz, który będzie ostatnim podczas obozu w Wągrowcu.