Trener Zagłębia Lubin Pavel Hapal podał kadrę zespołu na zgrupowanie do Turcji

Trener Zagłębia Pavel Hapal postanowił zabrać 26 zawodników na obóz do Turcji. Z powodu kontuzji w kadrze zabrakło Arkadiusza Woźniaka oraz Szymona Pawłowskiego, który dołączy do zespołu po reprezentacyjnym zgrupowaniu.
Piłkarze Zagłębia jutro wyjadą na zgrupowanie do tureckiej Alanyi. W kadrze zabrakło kontuzjowanego Arkadiusza Woźniaka oraz powołanego do reprezentacji Polski na mecz z Rumunią Szymona Pawłowskiego. Skrzydłowy "Miedziowych" dołączy do zespołu w późniejszym terminie. W kadrze znalazło się za to kilku młodych zawodników, w tym 17-letni napastnik Damian Kowalczyk.

Podczas obozu podopieczni trenera Pavla Hapala rozegrają mecze kontrolne z: Torpedo Moskwą, CSKA Sofią oraz Vardarem Skopje. Drużyna będzie przygotowywała się do rundy rewanżowej w Turcji do 9 lutego. Pierwsze ligowe spotkanie rozegra w Lubinie 22 lutego z Pogonią Szczecin. Aktualnie Zagłębie zajmuje 11. pozycję w ekstraklasie.

Kadra Zagłębia na obóz do tureckiej Alanyi:

Bramkarze: Amadeusz Skrzyniarz, Michał Gliwa, Marek Kozioł

Obrońcy: Costa Nhamoinesu, Bartosz Rymaniak, Adam Banaś, Pavel Vidanov, Aleksandar Tunchev, Maciej Kowalski-Haberek, Mateusz Magdziak

Pomocnicy: Kamil Wilczek, Szymon Pawłowski, Adrian Rakowski, Maciej Małkowski, Łukasz Hanzel, David Abwo, Elton Lira, Jiri Bilek, Robert Jeż, Martins Ekwueme, Wojciech Trochim, Adrian Błąd, Piotr Azikiewicz

Napastnicy: Michal Papadopulos, Damian Kowalczyk, Szymon Skrzypczak