Remis Zagłębia Lubin w sparingowym meczu w Turcji

W pierwszym sparingu podczas obozu przygotowawczego w Turcji, Zagłebie zremisowało z Krylią Sowetow 1:1 (0:0).
Gola dla Miedziowych w 86. minucie zdobył Adrian Błąd. Z relacji zamieszczonej na oficjalnej stronie Zagłębia wynika że wychowanek Zagłębia, który powrócił do Lubina z wypożyczenia do pierwszoligowego Zawiszy Bydgoszcz, dopadł do piłki wybitej przez rosyjskich obrońców, uderzył, a futbolówka po rykoszecie wpadła do siatki.

Błąd w tym sparingu wystąpił w roli prawoskrzydłowego. Bramkę dla rywali zdobył w 77 minucie Aleksiej Koncedałow.

W sparingu testowany był młody chorwacki stoper Mislav Komorski.

Zagłębie Lubin: Michał Gliwa - Bartosz Rymaniak, Adam Banaś (83, Maciej Kowalski-Haberek), Aleksandar Tunchev (46. Mislav Komorski), Élton Lira - David Abwo (57. Adrian Błąd), . Jiri Bilek (57. Martins Ekwueme), Łukasz Hanzel (46, Adrian Rakowski). Róbert Jež (46. Kamil Wilczek). Maciej Małkowski - Michal Papadopulos (67. Damian Kowalczyk).