Łotewski napastnik Zagłębia Lubin już strzela w Anglii

Przebywający na testach w Brighton&Hove Albion łotewski napastnik Deniss Rakels zdobył bramkę w sparingu z Hastings United.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Rakels spotkanie z występującym w regionalnej lidze - Hastings rozpoczął na ławce rezerwowych. Łotysz pojawił się na boisku tuż po przerwie i potrzebował zaledwie kilku minut, żeby wpisać się na listę strzelców i otworzyć wynik spotkania. Ostatecznie drużyna z Brighton wygrała 2:0.

Napastnik Zagłębia na testach w ekipie "Mew", które występują w Championship przebywa od kilku dni. Pod koniec tygodnia ma zapaść ostateczna decyzja w sprawie jego przyszłości w tym klubie. Zawodnikiem Brighton&Hove jest polski bramkarz Tomasz Kuszczak.

Przypomnijmy, że Rakels do Zagłębia trafił dwa lata temu, ale nie potrafił się przebić do pierwszego składu i był wypożyczany. W poprzednim sezonie grał w I-ligowym GKS-ie Katowice, dla którego strzelił 11 bramek.