Zwolnili go z Zagłębia, więc weźmie mistrza Słowacji ?!

Wyrzucony z Zagłębia Pavel Hapal jest jednym z dwóch kandydatów na stanowisko szkoleniowca mistrza Słowacji Slovana Bratysława - podaje portal ?Cas.sk?.
Po fatalnych wynikach w końcówce poprzedniego i na początku obecnego sezonu Pavel Hapal pożegnał się z posadą w Lubinie. Czech zwolniony został we wtorek, a już dziś słowacki portal Cas.sk poinformował, że jest jednym z dwóch kandydatów na objęcie stanowiska szkoleniowca Slovana Bratysława. Drużyna mistrza Słowacji podobnie jak lubinianie fatalnie zainaugurowała nowy sezon. Zawodnicy Slovana po dwóch kolejkach mają na swoim koncie tylko jeden punkt. W ostatniej kolejce piłkarze mistrza kraju przegrali z Trencinem 2:4, a z posadą trenera pożegnał się Samuel Slovak.

Rywalem Pavla Hapala do objęcia stanowiska trenera Slovana jest były selekcjoner reprezentacji Słowacji, a obecnie polityk Dusan Galis. - O niczym jeszcze nie zdecydowaliśmy, wszystko może się wydarzyć - skomentował na łamach portalu dyrektor Slovana Petr Kašpar. W najbliższym meczu ze Spartakiem Myjava drużynę poprowadzi najprawdopodobniej jeden z członków sztabu szkoleniowego - Jozef Valovie.