Miłosz Przybecki po meczu: Ciężko grać w dziesiątkę z drużyną Śląska

- W derbach zawsze jest dużo walki, nie inaczej było i tym razem. Chcieliśmy z Wrocławia wywieźć trzy punkty i zadowolić kibiców, ale niestety nie udało nam się - mówił po przegranym 0:2 derbowym meczu ze Śląskiem piłkarz Zagłębia Lubin Miłosz Przybecki.
Piłkarz Zagłębia Lubin, Miłosz Przybecki analizował mecz:

- W derbach zawsze jest dużo walki, nie inaczej było i tym razem. Chcieliśmy z Wrocławia wywieźć trzy punkty, ale niestety nie udało nam się. Ciężko gra się przeciwko takiej drużynie w dziesięciu. Mimo czerwonej kartki dla Dorde Cotry potrafiliśmy walczyć do końca i nadal szukaliśmy swoich szans, aby strzelić Śląskowi bramkę. Żal przede wszystkim pierwszej połowy, kiedy byliśmy stroną napierającą. Mieliśmy kilka swoich okazji strzeleckich, ale nie okazaliśmy się dość skuteczni. Tymczasem skutecznością popisał się Śląsk, wykorzystując stały fragment gry.

Jeśli chodzi o naszego trenera, to trener Lenczyk jest bardzo cenionym szkoleniowcem. Myślę, że za jego kadencji będziemy grali bardzo dobrze, tylko potrzeba trochę czasu i wielu treningów, aby przełożyć to na wyniki. Przecież trener dołączył do nas kilka dni temu.

Teraz jedziemy na kilkudniowy obóz do Spały. Mnóstwo jeszcze można zmienić w naszej grze, a więcej treningów pod okiem trenera Lenczyka tylko zaprocentuje w przyszłości. Chcemy grać jeszcze lepiej i przede wszystkim zacząć zdobywać wreszcie punkty.