Aż ośmiu piłkarzom Zagłębia Lubin kończą się kontrakty: Kto z nich opuści klub?

Adam Banaś, Dordje Cotra, Robert Jeż, Pavel Vidanov, Bartosz Rymaniak, Jiri Bilek, David Abwo i Deniss Rakels - tym piłkarzom latem wygasają kontrakty z Zagłębiem Lubin.
Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

"Miedziowi" w lidze spisują się fatalnie, ponosząc kolejne porażki, staczają się na dno ligowej tabeli. Z dorobkiem zaledwie 13 punktów zajmują przedostatnie miejsce. Na dodatek wraz z końcem sezonu wygasają kontrakty aż ośmiu piłkarzom, choć akurat to niekoniecznie musi być dla lubińskiego klubu problemem.

W związku z fatalną dyspozycją podopiecznych Oresta Lenczyka zmiany kadrowe w zespole zapowiada prezes klubu Tomasz Dębicki. Niewykluczone zatem, że część zawodników, którym kończą się umowy, nie otrzyma propozycji ich renegocjacji.

Niemal na pewno z lubińską drużyną pożegna się Deniss Rakels, który w ostatnim czasie nieodpowiedzialnym zachowaniem podpadł nie tylko trenerowi Lenczykowi, ale i selekcjonerowi łotewskiej kadry narodowej. Niepewni swojej przyszłości mogą być również zawodnicy z wysokimi kontraktami, a tych jak wiadomo w Lubinie nie brakuje.

Okazję do przełamania fatalnej passy i przekonania włodarzy klubu do rozmów w sprawie nowych kontraktów piłkarze Zagłębia będą mieli już w najbliższą sobotę o godz. 20.30 podczas meczu z Lechem Poznań.

Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>