Piłkarz Zagłębia bohaterem oficjalnej strony internetowej Arsenalu

Michal Papadopulos na jednym zdjęciu z Cescem Fabregasem? Napastnik Zagłębia Lubin jest dzisiaj jednym z bohaterów oficjalnej strony internetowej Arsenalu.
Dzisiaj na oficjalnej stronie Arsenalu w kategorii "zdjęcie dnia" pojawiła się fotografia zawodnika Cesca Fabregasa celebrującego swoje pierwsze trafienie w barwach "Kanonierów". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, w jakim towarzystwie znajduje się na zdjęciu reprezentant Hiszpanii. Wówczas 16-letni pomocnik cieszy się z bramki wspólnie z Michalem Papadopulosem, czyli obecnym napastnikiem Zagłębia Lubin. Na koncie londyńskiego klubu na Twitterze rano pojawiło się nawet pytanie konkursowe dla kibiców, aby zidentyfikowali piłkarza znajdującego się na fotografii obok Fabregasa.

Przypomnijmy, że Papadopulos w barwach Arsenalu rozegrał tylko jedno spotkanie. Czech pojawił się na boisku w 83. minucie meczu Pucharu Ligi w sezonie 2003/2004 przeciwko zespołowi Wolverhampton zmieniając Jeremiego Aliadiere. Londyńczycy wygrali wówczas z drużyną "Wilków" 5:1. Od czerwca 2012 roku jest zawodnikiem "Miedziowych", ale ostatnio głośniej było o nim za sprawą pozaboiskowych wyczynów.