Adam Banaś i Robert Jeż wkrótce opuszczą Lubin? Piłkarze Zagłębia na celowniku Górnika Zabrze

Piłkarze Zagłębia Lubin Adam Banaś i Robert Jeż znaleźli się w kręgu zainteresowań Górnika Zabrze i być może już zimą zmienią barwy. Obaj zawodnicy w przeszłości występowali już w barwach aktualnego wicelidera ekstraklasy.
Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

Szczególnie niepewna wydaje się przyszłość słowackiego pomocnika. Po tym, jak Robert Jeż został pobity pod swoim domem, mówi się, że zawodnik wkrótce będzie chciał rozwiązać umowę z Zagłębiem. 32-letni piłkarz wyjechał już nawet z Lubina i wrócił do domu na Słowację. Graczem "Miedziowych" interesuje się Górnik. Jeż grał już w drużynie z Zabrza wiosną w sezonie 2010/2011. Wówczas w 14 meczach w barwach "Górników" zdobył pięć bramek.

Jak informuje "Fakt" Robert Jeż nie jest jedynym zawodnikiem Zagłębia, który wkrótce może wrócić do Górnika. Aktualny wicelider ekstraklasy interesuje się również obrońcą lubińskiego zespołu Adamem Banasiem. Jednym z priorytetów klubu z Zabrza jest pozyskanie nowego defensora, bowiem z kontuzjami zmagają się Adam Danch i Błażej Augustyn. Za kilkanaście dni kończy się kontakt Ukraińca Ołeksandra Szeweluchina.

Zarówno Adamowi Banasiowi i Robertowi Jeżowi w czerwcu przyszłego roku kończą się umowy z "Miedziowymi". Obrońca w ciągu dwuletniego pobytu w Zagłębiu rozegrał łącznie 55 spotkań, strzelając trzy bramki. Słowak, odkąd dołączył do lubińskiej drużyny przed poprzednim sezonem, rozegrał 44 mecze i zdobył pięć bramek.

Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>