Zagłębie testuje Słoweńca. Był powołany na mundial

Obrońca Elvedin Džinić będzie testowany przez Zagłębie na obozie przygotowawczym w cypryjskiej miejscowości Ayia Napa.
Džinić ma 29 lat, a za sobą powołanie do reprezentacji Słowenii na mistrzostwa świata w RPA w roku 2010. To były gracz NK Maribor, belgijskiego RSC Charleroi i bułgarskiego Bote Plovdiv. Z tą ostatnią ekipą piłkarz podpisał kontrakt ledwie w czerwcu, ale już od stycznia jest zawodnikiem wolnym.

Džinić znalazł się w grupie 27 graczy Zagłębia na obóz w cypryjskiej Ayia Napie. "Miedziowi" wylecą jutro z Berlina, a samo zgrupowanie potrwa do 8 lutego.

Gdyby Słoweniec przeszedł pomyślnie testy, będzie kolejnym graczem, który przyjdzie do ekipy z Lubina tej zimy. Wcześniej 14. drużyna ekstraklasy zakontraktowała bramkarza: Silvio Rodicia, Manuela Curto, Johana Bertilssona i Łukasza Janoszkę.

Kadra Zagłębia na obóz przygotowawczy

Bramkarze: Dominik Hładun, Tomasz Ptak, Silvio Rodić

Obrońcy: Lubomir Guldan, Pavel Vidanov, Bartosz Rymaniak, Adam Banaś, Elvedin Džinić (testowany obrońca), Paweł Oleksy, Dorde Cotra

Pomocnicy: Miłosz Przybecki, Łukasz Piątek, Aleksander Kwiek, Ariel Famulski, Filip Jagiełło, Adrian Błąd, Sebastian Bonecki, Jan Wojciechowski, Jiri Bilek, Piotr Azikiewicz, Manuel Curto, Johan Bertilsson, Łukasz Janoszka

Napastnicy: Arkadiusz Woźniak. Michal Papadopulos, Arkadiusz Piech, Damian Kowalczyk

Więcej o: