Grali piłkarze Zagłębia wypożyczeni do niższych lig: Woźniak z czerwoną kartką, 90 minut Forenca

Dwóch zawodników wypożyczonych z Zagłębia Lubin w miniony weekend zagrało w zespołach z niższych lig.
Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

75 minut na boisku w spotkaniu z Flotą Świnoujście spędził wypożyczony do Górnika Łęczna Arkadiusz Woźniak. 23-letni napastnik lubinian kwadrans przed końcem spotkania zobaczył drugą żółtą kartkę w meczu i został odesłany do szatni. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem. Drużyna z Łęcznej po 20 kolejkach jest liderem na zapleczu ekstraklasy.

Występ w miniony weekend zanotował jeszcze jeden zawodnik wypożyczony z Zagłębia - Konrad Forenc. Bramkarz reprezentujący barwy drugoligowej Calisii Kalisz zagrał 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu z Odrą Opole. Jego zespół zajmuje aktualnie 16. miejsce w tabeli.

Natomiast na debiut w zespole Arki Gdynia nadal czeka Paweł Oleksy. Gdynianie pokonali 2:1 Wisłę Płock i zajmują trzecie miejsce w 1. lidze, tracąc do liderującego Górnika Łęczna pięć punktów. W barwach Olimpii Grudziądz nie zadebiutował też Adrian Rakowski. Drużyna pomocnika Zagłębia przegrała wyjazdowe spotkanie z Puszczą Niepołomice 0:1 i zajmuje szóste miejsce w 1. lidze.

Z kolei w zespole Ostrovii nie zagrał 19-letni defensor Maciej Kowalski-Haberek. Drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego przegrała wyjazdowe spotkanie z Ruchem Zdzieszowice 0:1 i po 20 kolejkach zajmuje 11. miejsce w drugoligowych rozgrywkach.