Sport.pl

Trener Orest Lenczyk po porażce z Legią: Diabeł napisał scenariusz tego meczu

Zagłębie Lubin przegrało 1:3 z Legią i zakończyło pierwszą część sezonu w strefie spadkowej
Po meczu trenerzy Henning Berg oraz Orest Lenczyk ocenili grę.

Henning Berg, trener Legii Warszawa

- Jestem zadowolony z wyniku. Zagraliśmy świetną pierwszą połowę, zdobyliśmy piękne bramki. W drugiej nie pokazaliśmy już takiej jakości, ale było ciężko, bo Zagłębie nie było zainteresowane zdobywaniem bramek, broniło się w okolicach swojego pola karnego. 10-punktowa przewaga to spory plus, ale tak naprawdę mamy tych punktów już tylko 5.

Orest Lenczyk, trener KGHM Zagłębia Lubin:

- Chyba diabeł napisał scenariusz meczu. Kardynalny błąd Abwo w 2. minucie, w konsekwencji utrata bramki. Później sytuacja podobno kontrowersyjna. Rzut karny i strata Rymaniaka. Legia jest za dobrym zespołem, by przy wyniku 2:0, grając w przewadze, nie pokusić się o większą liczbę bramek. Zabezpieczaliśmy się przed stratą większej ilości goli. W przerwie powiedziałem piłkarzom: Zróbmy wszystko dla kibiców, którzy nas wspierają. Nie chcieliśmy przegrać drugiej połowy. Ta druga wygrana połowa to tak naprawdę na otarcie łez. Według trenera Berga nasz zespół nie grał, bo się schowaliśmy w naszej szesnastce. Życzę trenerowi Legii takiego spotkania, w którym będą musieli się bronić.

Więcej o:
Komentarze (1)
Trener Orest Lenczyk po porażce z Legią: Diabeł napisał scenariusz tego meczu
Zaloguj się
  • ivan2557

    Oceniono 6 razy 2

    Ładny ten stadion jak na 1 ligę ale to nasz państwowy tak jak i pieniądze na utrzymanie tej bandy . W 1 lidze trochę mniej pieniążków z budżetu pójdzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX