Legia Warszawa chce gwiazdę Zagłębia Lubin

PRZEGLĄD PRASY. Napastnik zdegradowanego do pierwszej ligi Zagłębia Lubin Arkadiusz Piech jest na liście życzeń Legii Warszawa - informuje dzisiejszy ?Przegląd Sportowy?.
Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

Latem w Lubinie zanosi się na spore zmiany kadrowe. Z klubem pożegna się duża część piłkarzy, których utrzymanie znacznie obciąża budżet Zagłębia. Jednym z takich zawodników będzie prawdopodobnie Piech, który znalazł się na liście życzeń mistrza Polski Legii Warszawa.

- Faktycznie, interesujemy się Piechem. To szybki napastnik. Chciał go już Jan Urban, a teraz zwrócił na niego uwagę Henning Berg. Zresztą, oni mają sporo podobnych spostrzeżeń na temat futbolu - mówi prezes i współwłaściciel stołecznego klubu Bogusław Leśnodorski dla "PS".

Legia - chcąc pozyskać Piecha - będzie jednak musiała liczyć się z niemałym wydatkiem. 29-letni napastnik ma bowiem w kontrakcie wpisaną kwotę odstępnego w wysokości 1 mln zł.

Piech do Zagłębia trafił przed sezonem 2013/2014. W barwach lubińskiego klubu rozegrał łącznie 34 spotkania, w których zdobył 14 bramek. Umowa napastnika z "Miedziowymi" obowiązuje do czerwca 2016 roku.

Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>