Sport.pl

Legia Warszawa chce gwiazdę Zagłębia Lubin

PRZEGLĄD PRASY. Napastnik zdegradowanego do pierwszej ligi Zagłębia Lubin Arkadiusz Piech jest na liście życzeń Legii Warszawa - informuje dzisiejszy ?Przegląd Sportowy?.
Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

Latem w Lubinie zanosi się na spore zmiany kadrowe. Z klubem pożegna się duża część piłkarzy, których utrzymanie znacznie obciąża budżet Zagłębia. Jednym z takich zawodników będzie prawdopodobnie Piech, który znalazł się na liście życzeń mistrza Polski Legii Warszawa.

- Faktycznie, interesujemy się Piechem. To szybki napastnik. Chciał go już Jan Urban, a teraz zwrócił na niego uwagę Henning Berg. Zresztą, oni mają sporo podobnych spostrzeżeń na temat futbolu - mówi prezes i współwłaściciel stołecznego klubu Bogusław Leśnodorski dla "PS".

Legia - chcąc pozyskać Piecha - będzie jednak musiała liczyć się z niemałym wydatkiem. 29-letni napastnik ma bowiem w kontrakcie wpisaną kwotę odstępnego w wysokości 1 mln zł.

Piech do Zagłębia trafił przed sezonem 2013/2014. W barwach lubińskiego klubu rozegrał łącznie 34 spotkania, w których zdobył 14 bramek. Umowa napastnika z "Miedziowymi" obowiązuje do czerwca 2016 roku.

Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

Więcej o:
Komentarze (11)
Legia Warszawa chce gwiazdę Zagłębia Lubin
Zaloguj się
 • chaujot

  Oceniono 47 razy 41

  "Gwiazda Zagłębia Lubin" - jak to brzmi

 • morfeusz_1

  Oceniono 39 razy 33

  Nie wiedziałem że polskiej lidze mamy jakieś Gwiazdy

 • wichura

  Oceniono 29 razy 27

  Słowo "gwiazda" w kontekście piłkarza, który dopiero co spadł z ligi (w której od siedmiu meczów pozostaje bez gola)... Nie jest złym piłkarzem, co więcej - bardzo potrzeba Legii kogoś takiego jak on, ale GWIAZDA? Z czym do ludzi...

 • Kamil Łukomski

  Oceniono 13 razy 9

  naprawde swietne wzmocnienia sie szykuja,Drużyna aspiruje do ligi mistrzów a chce sie"wzmocnic" zawodnikiem ze spadkowicza.niezly paradoks.juz widze ta ich lige mistrzów.

 • piotr76

  Oceniono 11 razy 5

  I znowu ta sama treść, pod innym tytułem :(
  Niemniej wciąż stoję na stanowisku: sodówkowemu kopaczowi familii Piech w Legii mówię stanowcze NIE!

 • dio62

  Oceniono 8 razy 4

  jaka gwiazda jak już to celebryta

 • korponaracja

  Oceniono 14 razy 2

  błagam NIE!!!

 • kosher_moher

  Oceniono 5 razy -1

  Piech?
  I Liga Mistrzów?
  ! ćam awruk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX