Sport.pl

Po przerwaniu meczu w Lubinie klub wydał specjalne oświadczenie

Mecz Zagłębia z Widzewem został przerwany w 90 minucie, gdyż kibole Zagłębia wrzucali na boisko race i świece dymne.
Po meczu Zagłębie wydało oświadczenie. Oto jego treść.

Klub Zagłębie Lubin S.A. w pełni potępia zachowanie grupy kibiców odpowiedzialnych za przerwanie meczu. Zapewniamy, że wspólnie z Policją i służbą ochrony, będziemy pracować nad ustaleniem tożsamości sprawców. Jednocześnie informujemy, że Klub wezwał przedstawicieli firmy odpowiedzialnej za zabezpieczenie meczu do wyjaśniania zaistniałej sytuacji i przedstawienia raportu dotyczącego działań mających na celu zabezpieczanie imprezy masowej. Dla kibiców, którzy łamią prawo, nie ma miejsca na Stadionie Zagłębia i Klub wyciągnie wobec nich najsurowsze przewidziane przez ustawodawcę konsekwencje.

Więcej o:
Komentarze (34)
Po przerwaniu meczu w Lubinie klub wydał specjalne oświadczenie
Zaloguj się
 • marcin31987

  Oceniono 139 razy 61

  nosz ku... ile razy te debile będą przerywać mecze a policja nic z tym nie robi???!!! za każdym razem po jakimkolwiek wyzwisku z sektora tego bydła powinien być wjazd panów w kaskach i pacyfikacja i wyrzucenie całego sektora z terenu stadionu!!!raz taką akcję wydziałem na stadionie w chorzowie.dlaczego ci debile nieinteresujący się wogóle sportem są wpuszczani na stadion???!!!!na bramkach od razu tych bezmózgów można rozpoznać. kiedy prezesi klubów z meczów zrobią amerykakie festyny i będzie 20-30tyś widzów a nie 5-6tyś bandytów???!!!bo w polsce piłka jest dla nich i dla ich wyżycia się i rozładowania emocji.skoro prezesi tak wolą to dalej będzie taki poziom bo kluby nigdy nie zarobią przez taką frekfencję na trybunach. kiedy będzie normalnie???

 • alkana11

  Oceniono 45 razy 25

  a wystarczyło tylko w niego trafić kulą.To takie proste łatwe i oczywiste. Tacy ludzie nie zmienia zdania ,że oni i tylko oni będą decydować kto ma grać jak długo ma grac i czy w ogóle ma trwać. Jeden strzał a porządek wrócił by na natychmiast. Marzy mi się słynne działanie ZOMO zwane ścieżką zdrowia. Dzisiaj widać ,że taką ścieżkę powinno sie zagwarantować każdemu który znalazł sie po niewłaściwej stronie. Czyli ścieżka zdrowia ustawiona w szpaler raczej dłuższy niż krótszy. Kibole wchodzą tą ścieżką zdrowia a nstadion i jak nic nie namieszają wychodzą musza wyjśc tą sama drogą którą weszli.no otrzymuja specjalną plakietkę ,na której umieszczony jest ukryty przed kibelek nr,. sektora albo kolor sektora. Wier musi czy chce czy nie na powrót wrócić tą ścieżką zdrowia którą na stadion się przedostał. Sektor ,który rozrabiał ma sprawione zajęcia na ścieżce zdrowia. Pałowanie przede wszystkim i to ostre. Na drugi raz będą sami się odpisywać by jakaś nieodpowiedzialna kibolska nie zafundowała im lania.

 • skuba2

  Oceniono 48 razy 22

  Najwyższa pora, by państwo zaprzestało wspierania finansowego całego badziewia zwanego "piłką nożną na poziomie zawodowym"! Pieniądze skierować na sport amatorski - na sport szkolny!

 • sztywny_pal_bzu

  Oceniono 43 razy 15

  Walkower - to jest to !!!

 • roll

  Oceniono 36 razy 14

  Taaaaaaaaaaa.Teraz swoją głupotę pokarze polski "wymiar" zasądzając po 5 latach lenistwa 25 zł grzywny i kwiaty dla bandytów.

 • dpanek

  Oceniono 20 razy 10

  Warto przypomnieć sobie jak Zagłębie Lubin ustawiało mecze korumpując sędziów pilkarskamafia.blogspot.com/2011/06/zagebie-lubin.html

 • elegcez

  Oceniono 33 razy 7

  ukarać to się powinno PEŁOWSKI zarząd Zagłębia zasiadający w tym klubie z nadania politycznego nie mający zielonego pojęcia o piłce. Żeby dysponować tak wielkimi pieniędzmi i spuścić ten klub z ligi to mistrzostwo świata nieudacznictwa. Teraz próbuje się przycmić ten fakt jakimis racami śmiechu warte

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX