I liga. Zwycięstwo Zagłębia Lubin z Sandecją Nowy Sącz: Kontuzja Arkadiusza Woźniaka

Piłkarze Zagłębia pokonali 1:0 Sandecję Nowy Sącz w meczu 12. kolejki na zapleczu ekstraklasy.
Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

Zwycięstwo "Miedziowym" zapewnił Arkadiusz Woźniak. Wychowanek Zagłębia na listę strzelców wpisał się już w 4. minucie spotkania. W spotkaniu przeciwko Sandecji spędził na boisku tylko 45 minut. Opuścił je z kontuzją po pierwszej połowie. Jeszcze w piątek wieczorem okazało się, że uraz snajpera nie jest tak poważny, jak się obawiano. - Wykluczono zerwanie więzadła przybocznego przyśrodkowego - informowała oficjalna strona Zagłębia Lubin.

Po meczu z Sandecją szkoleniowiec Zagłębie Piotr Stokowiec mówił: - Sandecja jest zespołem, który prowadzi grę, są niebezpieczni i nie zlekceważyliśmy ich. Później nie wytrzymaliśmy tempa, ale zadowolony jestem z trzech punktów, a nie ze stylu. Na przebieg gry rzutowały kontuzje Woźniaka i Godala. W trakcie ostatnich dni mieliśmy przeziębienia, które również pokrzyżowały nam szyki. Przed nami trudny tydzień, bo jedziemy do Pruszkowa i Jaworzna na mecz z Tychami.

Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)

Bramka: Arkadiusz Woźniak (4.)

Zagłębie: Forenc - Tosik, Godál (53. Jach), Guldan, Eotra - Przybecki, Piątek, Kubicki, Woźniak (46. Kwiek), Błąd (75. Stolarski) - Papadopulos.

Sandecja: Kozioł - Makuch, Szufryn, Bartków (83. Traoré), Frańczak - Bębenek, Náther, Szarek, Gerkenaszwili (46. Słaby), Grzeszczyk - Fałowski (61. Danek).