Wielkie testowanie Zagłębia Lubin: Pozostało już tylko pięciu kandydatów na piłkarzy "Miedziowych"

Z pierwszą drużyną Zagłębia trenują zawodnicy z klubów grających na poziomie II i III ligi, których lubinianie testowali już w minionym tygodniu. Trenerzy i skauci dzięki pierwszej części testów wybrali pięciu zawodników i teraz sprawdzają ich na tle zespołu Piotra Stokowca.
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


- W zeszłym tygodniu testowaliśmy grupę 16 zawodników, trenerzy oraz klubowi skauci wybrali 5, którzy się wyróżniali, i zaprosiliśmy ich na kolejny sprawdzian. Do końca tygodnia będziemy ich oglądali w treningach z I drużyną i zobaczymy, jak wyglądają na tle naszych zawodników. Póki nie zapadną wiążące decyzje, nie będę operował nazwiskami. Na koniec powiem, że nikt nie zjawił się na testach z przypadku, chłopcy zrobili sporo, by dostać się do Zagłębia - tłumaczy Piotr Burlikowski, dyrektor sportowy.

Jak podaje portal mkszaglebie.pl na testach w Zagłębiu nadal przebywają m.in. 21-letni pomocnik Radomiaka Radom Mateusz Radecki, 22-latek z Górnika Wesoła Sebastian Siwek i 17-letni defensor Warty Poznań Filip Brzostowski.