Sport.pl

Lubin. Powstrzymają Lecha - zgarną wielką premię

PRZEGLĄD PRASY. Szefowie Zagłębia obiecują specjalną premię finansową za zwycięstwo lub remis z Lechem Poznań. - donosi ?Przegląd Sportowy?. - Coś jest na rzeczy - przyznaje prezes klubu, Jerzy Koziński.
Sobotni mecz może nieoczekiwanie okazać się dla Lecha jednym z najtrudniejszych w sezonie. Lubin niby o nic nie walczy, ale piłkarze wiedzą, że każdy punkt przywieziony z Bułgarskiej to duże pieniądze do podziału na cały zespół - czytamy w gazecie.

- Coś jest na rzeczy. - mówi w "Przeglądzie Sportowym" prezes Zagłębia, Jerzy Koziński. Pytany czy premia wynosi 300 000 złotych odpowiada - Nie doszliśmy do konkretów, ale nie wyobrażam sobie , by były to aż takie pieniądze.

Pojawiła się informacja, że trenerowi Zagłębia, Markowi Bajorowi ma podpowiadać Franciszek Smuda, który jesienią prowadził zespół "Miedziowych". Trener reprezentacji Polski, w sezonie 2008/09 prowadził zespół Lecha, ale nie zdobył mistrzostwa. Z "Kolejorzem" rozstał się w nienajlepszej atmosferze. Teraz Smuda mógłby się odegrać. - Wcale nie pomagam Zagłębiu przed meczem i nawet się na niego nie wybieram - zdementował na łamach "PS" pogłoski Smuda.

Wszystkie mecze 30 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy zostaną rozegrane w sobotę.

SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź! »

Więcej o: