Zawodniczka Ajaksu Amsterdam Daria Antończyk ambasadorem Turnieju Wrocław Trophy 2014

Daria Antończyk, bramkarka Ajaksu Amsterdam i wielokrotna mistrzyni Polski, została Ambasadorem Turnieju Wrocław Trophy 2014. Organizatorzy imprezy czekają na zgłoszenia osób, które chcą być wolontariuszami.
- To dla nas duże wyróżnienie, że Daria Antończyk będzie nie tylko promować nasz turniej, ale i w nim uczestniczyć - mówi dyrektor turnieju Wrocław Trophy Krzysztof Kopertyński.

Rozwijająca się kariera tej zawodniczki i jej sukcesy to dobra motywacja dla młodych piłkarzy, jakich gościć będziemy na naszym turnieju - podkreśla Kopertyński.

Bramkarka Ajaxu będzie gościem specjalnym na Ceremonii Otwarcia 3 lipca na wrocławskim Rynku, a podczas turnieju na Stadionie Olimpijskim weźmie udział w specjalnej "bitwie bramkarskiej" oraz ceremonii wręczenia nagród w niedzielę 6 lipca.

Dodajmy, że organizatorzy turnieju Wrocław Trophy wciąż poszukują wolontariuszy.

Do zadań wolontariuszy będzie należało przygotowanie terenu AWF na turniej piłkarski Wrocław Trophy: rozwieszenie bannerów, rozstawienie infopunktów. Wolontariusze będą potrzebni przy organizacji eventów, ceremonii otwarcia i zamknięcia oraz w trakcie spotkań, konferencji i innych wydarzeń.

Osoby pracujące w punktach informacyjnych będą zapewniać kompleksową informację na temat turnieju, pomagać w biurze zawodów przy statystykach, współpracować z sędziami i trenerami.Uczestnicy turnieju zostaną zakwaterowani w trzech akademikach, dlatego wolontariusze będą udzielać informacji, jak poruszać się po Wrocławiu i co można zwiedzić. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego

Chętni mogą nadsyłać zgłoszenia do 8 czerwca na adres wroclawtrophy.gmail.com. Rozmowy rekrutacyjne prowadzone będą do 16 czerwca. Turniej będzie rozgrywany od 28 czerwca do 7 lipca. Praca wolontariuszy jest nieodpłatna. Organizatorzy zapewniają: szkolenia, wyżywienie, ubezpieczenie, certyfikat, koszulki turniejowe.

Więcej informacji na wroclaw-trophy.pl